Impact Verslag—November 2021

vrijdag 12 november 2021

Ieder heeft gaven gekregen. Gebruik die om elkaar te dienen, want zo geeft u de rijkdom van Gods genade aan elkaar door.

1 Petrus 4:10

De afgelopen drie maanden zijn onze inspanningen gericht geweest op het verstrekken van basisbenodigdheden en cadeaubonnen aan gezinnen in nood in het hele land Israël. Hier zijn enkele hoogtepunten van onze recente activiteiten.

Kies een Pack to School

Dit was een geweldige zomer. We hebben hard gewerkt om iedereen te helpen die we konden en om Gods licht in onze gemeenschap te verspreiden. Hoewel we weten dat dit werk verbazingwekkende effecten heeft, raakt het ons soms hoeveel impact we kunnen maken door God en onze donateurs en vrienden.

Stel je voor dat alle 275.000 kinderen die in de loop der jaren de schooltassen van VFI hebben ontvangen, samenkomen om "dank je wel!" te roepen. Het geluid zou geweldig zijn. Het is deze realiteit die ons op de been houdt.

Het verwarmt ons hart als we met deze kinderen en hun ouders omgaan. Hun vreugde en gelach bij onze evenementen brengen ook de kinderen in ons naar boven, iets dat zeldzaam is en gekoesterd wordt naarmate de jaren verstrijken. Door de ogen van deze kinderen en hun glimlach kunnen we onze eigen jeugd herbeleven. Ons vermogen om hen te helpen naar school te gaan en onderwijs te krijgen, is niets anders dan een zegen.

Toewijding van Noodvoertuigen aan MDA

In augustus schonken we nog twee voertuigen aan MDA (Magen David Adom): een mobiel bloeddonatiecentrum en een mobiele intensive care-ambulance (MICU). De inwijdingsgebeurtenis was oprecht en zinvol, vol oprechte toespraken en dankbaarheid. Tot nu toe hebben meer dan 30.000 noodhulpacties plaatsgevonden met alle voertuigen die we hebben gedoneerd. Levens redden en mensen redden, daar gaat het om!

“Dit is een dag waarvan we droomden deze te kunnen zien sinds Visie voor Israël 27 jaar geleden werd opgericht. Niet alleen levens kunnen redden als dat nodig is, maar ook de gemeenschap om ons heen en heel Israël dienen. Het geeft ons het voorrecht om te dienen, hoop en kracht te geven in elk moment van nood voor de nooddiensten geleverd door Magen David Adom. We geloven niet alleen in wonderen en visioenen, maar ook in hun vervulling."

Barry

Een Grote Zegen voor de Hoge Feestdagen

Elk jaar zijn de weken voor de Joodse Hoge Feestdagen bijzonder druk voor ons bij Visie voor Israël. Een van de belangrijkste activiteiten van VvI is de distributie van cadeaubonnen aan gezinnen met een laag inkomen, ouderen, overlevenden van de Holocaust, nieuwe immigranten, overlevenden van terreur en alleenstaande soldaten.

Vaak betekent een cadeaubon de wereld voor hen, vooral als voorbereiding op de feestdagen. Deze tijd van het jaar betekent meer uitgaven en meer voorbereiding voor familiemaaltijden en vieringen. Onze cadeaubonnen helpen om financiële stress te verlichten en helpen gezinnen om de hoge feestdagen goed te vieren.

Investeren in Hun Toekomst

We hielden een ceremonie in het Millennium Center voor 52 studenten van terreuroverlevenden en hun families. De studenten kregen beurzen om hen te helpen met hun hoger onderwijs. Er was een ontroerende toespraak en prachtige muziek. De laatste werd uitgevoerd door een muzikant die zijn beide ouders verloor bij een terroristische daad.

Het geven van beurzen bracht veel van deze studenten intense vreugde en stelde ons in staat om een deel van de pijn en ontberingen die ze dragen te verlichten.

Hier is Bescherming! Mobiele schuilkelders.

Toen de raketten op ons vielen, merkten we dat we baden om Gods tussenkomst. Onze gebeden - en onze oproepen aan u, onze trouwe partners - zijn verhoord. Dankzij uw gulle deelname en vertrouwen in ons werk en in God, hebben we nu voldoende schuilplaatsen en sluitsystemen besteld voor de eerste fase van ons doel.

Dankbaar voor Recente Levering

We zijn zo ontzettend dankbaar dat we een donatie van 1.020 nieuwe denimoveralls uit Nederland hebben mogen ontvangen.

Ons team bij Visie voor Israël doneert de kleding die we ontvangen aan behoeftige families. We geven ook aan kindertehuizen en risicokinderen, evenals aan jongeren met unieke emotionele en cognitieve behoeften. Onze donateurs in deze arena zijn altijd zo gul geweest en we zijn ze voortdurend dankbaar.

Hulp om Honger te Bestrijden

Honger bestaat niet alleen tijdens de feestdagen, daarom werken we het hele jaar door met voedseldonaties. Onze geweldige vrijwilligers hebben ons geholpen met het inpakken van honderden manden tijdens elk donatie-evenement. Vervolgens verdelen we de manden samen met cadeaubonnen voor de aankoop van voedsel bij de grote voedselketens. Tientallen gezinnen komen naar verschillende centra in het hele land om hulp te krijgen. We werken samen met de welzijnsafdelingen om de mensen te lokaliseren die hulp het hardst nodig hebben. Deze maand heeft ons team voedselmanden uitgedeeld in Neve Yaakov in Jeruzalem en Rishon Lezion. We zien dat deze manden een enorm verschil maken voor sommige families, en ze zijn onze donateurs allemaal zo dankbaar dat ze ons werk mogelijk hebben gemaakt.

Delen en Geven

Het is altijd goed als onze partnerschappen met organisaties en non-profitorganisaties uitbreiden. De afgelopen tijd hebben we veel spullen gesorteerd en ingepakt om te doneren aan goede doelen. Onder de objecten waren kleding en schoenen, medische apparatuur, gereedschap, huishoudelijke artikelen, ondergoed, beddengoed, schooltassen en meer. De organisaties die de donaties ontvangen, richten zich op belangrijke kwesties in de Israëlische samenleving, zoals het helpen van minderheden, redding en rampenbestrijding, het bestrijden van huiselijk geweld en het helpen van schoolverlaters.

Met de hulp van onze partnerorganisaties kunnen we steeds meer mensen in nood bereiken.

De Viering Voorbereiden

Zoals elk jaar zullen we deze winter een feestelijk evenement houden voor tientallen bar- en bat mitswa-jongens en -meisjes uit gezinnen die zijn getroffen door terroristische aanslagen. Dit doen we samen met andere organisaties die de slachtoffers van vijandelijkheden en terrorisme vertegenwoordigen.

Het werk begint maanden van tevoren, terwijl we onze methoden plannen en verbeteren. We zijn allemaal erg opgewonden en hopen dit jaar een ontroerende, belangrijke en gedenkwaardige gebeurtenis te houden voor deze lieve kinderen, die de afgelopen jaren meer hebben doorstaan dan velen van ons in ons hele leven.

We zijn onze partners, donateurs en vrienden die al het bovenstaande mogelijk maken enorm dankbaar. Er zijn echt geen woorden om uit te drukken hoe groot de impact is op deze gemeenschappen en families. Als je dat nog niet hebt gedaan, kun je deelnemen aan al deze opwindende levensveranderende ervaringen door maandelijkse donaties te doen aan Visie voor Israël. Ons werk houdt nooit op en elke donatie helpt ons om Gods liefde en woord over Israël te verspreiden.

Recente Gerelateerde Verhalen

Lees onze laatste gerelateerde verhalen en updates.
Liefde & steun die nooit opgeeft
Liefde & steun die nooit opgeeft
zaterdag 22 juni 2024
Onze 30-jarige toewijding aan Israël
Onze 30-jarige toewijding aan Israël
zaterdag 29 juni 2024
Een levensreddende donatie
Een levensreddende donatie
zondag 19 mei 2024

Download de VVI Nieuws App!

Blijf OP DE HOOGTE van belangrijke gebeurtenissen van over de hele wereld.
LEER hoe ze verband houden met Bijbelse profetieën.
BID voor genade en voorziening waar dat het meest nodig is.

app Playgoogle Play

Ontvang het laatste nieuws & updates

Blijf op de hoogte. Ontvang de laatste verhalen en updates uit Israël. Steun ons in gebed!

Door verder te gaan, ga ik akkoord met de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid.

Blijf Betrokken

Neem contact op

Vision for Israel
P.O. Box 7743
Charlotte, NC 28241
United States
E: info@visionforisrael.com
T: +1 (704) 583-8445
F: +1 (704) 583-8308

Hazon Le’Israel
P.O. Box 9145
Modi'in, 7178451
Israel
E: info@visionforisrael.co.il
T: +972 (8) 978 6400
F: +972 (8) 978 6429

Vision for Israel is een 501(c)(3) van belasting vrijgestelde liefdadigheidsinstelling. Alle bijdragen die bestemd zijn voor specifieke projecten worden aan die projecten besteed, en we kunnen tot 20% inhouden voor het beheer van de gift. Af en toe ontvangen we meer bijdragen voor een bepaald project dan verstandig aan dat project kan worden besteed. Als dat gebeurt, gebruiken we deze fondsen voor een soortgelijke dringende behoefte.

Ontworpen & ontwikkeld door WITH LOVE INTERNET