Impact Verslag—April 2022

zaterdag 9 april 2022

Stel heel uw vertrouwen op de Here en doe wat ij goed vindt. Woon rustig in uw woonplaats en zorg dat u in alles trouw bent.

Psalmen 37:3

Uw donaties en steun gaan een lange weg, en ons team heeft in het eerste kwartaal van dit jaar al honderden mensen geholpen. Dit is wat we hebben gedaan.

Vreugde, uit de greep van terreur

Onlangs heeft ons team van Visie voor Israël een bar- en bat mitswa-viering gehouden voor jongvolwassenen die terrorisme hebben meegemaakt. Veel van deze personen zouden deze belangrijke mijlpaal niet kunnen vieren zonder de steun van onze gulle donateurs.

Donatie van 60 iPads aan Bar/Bat Mitswa-kinderen

Brief van de president van de staat Israël

Dit is een brief van president Yitzhak Herzog na de bar mitswa die plaatsvond in zijn woning voor 60 kinderen, slachtoffers van vijandelijkheden:

 

Beste Barry en Batya, 

Ik was verheugd uw brief te ontvangen en ik wil u bedanken voor uw condoleances en zorg na het overlijden van mijn moeder.

 

Ik was blij jullie te zien en kennis te maken met VVI’s activiteiten tijdens het recente Bar en Bat Mitzvah evenement – en nog meer, het verhaal dat je onder mijn aandacht bracht in je brief raakte mijn hart.

Jullie vermogen om met open ogen naar de realiteit te kijken; het werven van partners, middelen, tijd en middelen om de kansarmen in het algemeen en de overlevenden van terreur in het bijzonder te helpen, is inspirerend en stelt ons allemaal in staat een optimistische kijk te hebben op de toekomst van de staat Israël.

 

Ik wens jullie beiden een lang leven met gezondheid en goedheid, en moge jullie het zinvolle werk voor de hele Israëlische samenleving voortzetten. Uw succes is het succes van ons allemaal. 

 

Hartelijke wensen,

Yitzhak Herzog

President

Verbetering van de voedselzekerheid in gemeenschappen met lage inkomens

We begonnen het jaar al in volle gang, te beginnen met het uitdelen van voedselmanden aan gezinnen met een laag inkomen. Mogen we altijd een overvloed aan voorraden hebben om vrijelijk te geven.

De overlevenden omarmen

Visie voor Israël zorgt elke dag voor de behoeften van overlevenden van de Holocaust. We houden wekelijkse sociale evenementen om hen te helpen emotioneel om te gaan met de uitdagingen die ze doormaken, en sponsoren elke maand 500 overlevenden, om levensreddende paniekknoppen te ontvangen als ze last hebben van een val of andere medische noodgevallen. Samen geven we Gods zorg aan deze dierbare individuen.

Mobiele schuilkelders bieden gemoedsrust

Dankzij onze trouwe vrienden en donateurs heeft Visie voor Israël onlangs mobiele schuilkelders geplaatst in de nederzettingen van Gaza Envelope, waaronder Okafim, Netivot, Kibbutz Nir Am, Giv'olim, Dorot en Gevim.

Dankzij de donateurs van Visie voor Israël zijn er in totaal 48 schuilplaatsen geplaatst en we zijn van plan om zo snel mogelijk meer schuilplaatsen te doneren. Alle schuilplaatsen bevinden zich nabij openbare ruimten, parken, scholen, buurten en winkelcentra zodat er in geval van nood zoveel mogelijk mensen toegang hebben.

Revalidatie door middel van kunst en muziek

Bij Visie voor Israël werken we aan rehabilitatie door middel van muziek en kunst. De workshops die we geven benaderen sociale rechtvaardigheid vanuit een nieuwe invalshoek, waardoor verschillende groepen mensen de kans krijgen om te groeien en te helen.

De kosten voor elke deelnemer bedragen ongeveer $ 200 en ons doel is om 100 mensen te sponsoren. Dit heeft het vermogen om eindeloze levens te veranderen, generatietrauma's te helen en de missie van sociale rechtvaardigheid tot ver in de toekomst te bevorderen.

Noodverzoek voor Oekraïense vluchtelingen

We bereiden ons voor om de families die in Israël aankomen zo veel mogelijk te helpen met dagelijkse basisbehoeften en ondersteuning. Deze vluchtelingen hebben onderdak, voedsel, hygiëneproducten, kleding, schoenen en andere basisbehoeften nodig waarin de Israëlische regering niet voorziet. We zijn hier om die leegte op te vullen en ervoor te zorgen dat deze nieuwkomers liefde en steun van de Heer voelen.

Ondersteuning van het noodhulpteam aan de Oekraïense grens

Visie voor Israël stuurde hulp naar onze vrienden die zich aan de grenzen van Oekraïne bevinden. Redders Zonder Grenzen, een Israëlische organisatie en partner van ons, heeft daar medische professionals gestuurd.  We blijven ze geld sturen, zoals we dat al vele jaren doen. Met uw hulp kunnen ze medicijnen, voedsel, kleding, dekens en andere ondersteunende artikelen kopen voor vluchtelingen die de veiligheid van Oekraïense grenslanden zoals Polen hebben bereikt.

Purim-viering voor terreuroverlevenden

We openden dit jaar de deuren van het Millennium Center voor families van slachtoffers van terreur en geweld voor Purim. Honderden ouders, kinderen en grootouders kwamen verkleed in kostuums om het te vieren en te genieten.

MDA-vrijwilligers zorgden voor een ambulance en vrijwilligers, om ervoor te zorgen dat iedereen de hele dag veilig bleef. Deze geruststelling is de sleutel voor veel overlevenden van terreur. 

We zijn onze partners, donateurs en vrienden die al het bovenstaande mogelijk maken enorm dankbaar. Er zijn echt geen woorden om de grote impact die u kunt hebben op deze gemeenschappen en families uit te drukken. Als u dat nog niet heeft gedaan, kunt u deelnemen aan al deze opwindende levensveranderende ervaringen door maandelijkse donaties te doen aan Visie voor Israël. Ons werk houdt nooit op en elke donatie helpt ons om Gods liefde en woord over Israël te verspreiden.

Recente Gerelateerde Verhalen

Lees onze laatste gerelateerde verhalen en updates.
Een levensreddende donatie
Een levensreddende donatie
zondag 19 mei 2024
Helden in Israël en over de hele wereld
Helden in Israël en over de hele wereld
zaterdag 30 maart 2024
Moed en geloof te midden van chaos en dood
Moed en geloof te midden van chaos en dood
zaterdag 27 april 2024

Download de VVI Nieuws App!

Blijf OP DE HOOGTE van belangrijke gebeurtenissen van over de hele wereld.
LEER hoe ze verband houden met Bijbelse profetieën.
BID voor genade en voorziening waar dat het meest nodig is.

app Playgoogle Play

Ontvang het laatste nieuws & updates

Blijf op de hoogte. Ontvang de laatste verhalen en updates uit Israël. Steun ons in gebed!

Door verder te gaan, ga ik akkoord met de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid.

Blijf Betrokken

Neem contact op

Vision for Israel
P.O. Box 7743
Charlotte, NC 28241
United States
E: info@visionforisrael.com
T: +1 (704) 583-8445
F: +1 (704) 583-8308

Hazon Le’Israel
P.O. Box 9145
Modi'in, 7178451
Israel
E: info@visionforisrael.co.il
T: +972 (8) 978 6400
F: +972 (8) 978 6429

Vision for Israel is een 501(c)(3) van belasting vrijgestelde liefdadigheidsinstelling. Alle bijdragen die bestemd zijn voor specifieke projecten worden aan die projecten besteed, en we kunnen tot 20% inhouden voor het beheer van de gift. Af en toe ontvangen we meer bijdragen voor een bepaald project dan verstandig aan dat project kan worden besteed. Als dat gebeurt, gebruiken we deze fondsen voor een soortgelijke dringende behoefte.

Ontworpen & ontwikkeld door WITH LOVE INTERNET