Uw plannen zijn prachtig

donderdag 12 januari 2023

“Here, mijn God, uw wonderen zijn ontelbaar, uw zorg voor ons is groot. Niets is met U te vergelijken. Als ik over uw wonderen en zorgen zou willen vertellen, zou ik niet weten waar ik moest beginnen.”

Psalmen 40:5

Beste Partners,

 

Elke dag ontvangen we een zegen van God, zelfs als we ons daar niet van bewust zijn. Als u een moment neemt om eraan terug te denken, zult u de vele goede dingen zien die God juist vandaag over uw leven heeft uitgestort.

 

Als we de daden en zegeningen van God vertellen, geven we Hem de eer, het respect en de glorie die Hem zo toekomen. Laten we daarom de tijd nemen om ons te herinneren wat God heeft gedaan en ze markeren als mijlpalen in ons leven. Het is goed om van het verleden te leren, in het heden te leven en plannen te maken voor de toekomst.

 

Wij, bij Visie voor Israël, willen de tijd nemen om God eer te geven voor Zijn daden in ons leven en in het leven van onze organisatie. Door de jaren heen zijn we gezegend met vele vrijwilligers en trouwe medewerkers. Velen zijn trouw geweest aan de visie en de oproep om God te dienen, en in ruil daarvoor zijn zij verrassend gezegend.

 

Een van onze secretaresses, Sophia, is in Rusland geboren en als klein meisje naar Israël geëmigreerd. Ze was getrouwd en had één kind, maar bad al 11 jaar om nog een kind te mogen krijgen. Na enkele maanden met ons gewerkt te hebben, werd ze zwanger en beviel ze van een prachtig meisje. Een andere secretaresse, Zoya, had een gelijkaardig verleden als Sophia. Zoya was ook getrouwd, kon jarenlang geen kinderen krijgen, en werd zwanger binnen enkele maanden nadat ze voor VvI werkte.

 

Er zijn talloze zegeningen uitgestort over de vrijwilligers van Visie voor Israël. Meer dan tien echtparen hebben elkaar ontmoet toen ze samen met ons hier in Israël dienden.

 

Het is bemoedigend om te zien dat degenen die de Heer komen dienen in Israël zo gezegend zijn. VvI schenkt niet alleen zegeningen aan het volk van Israël, maar God zegent ook overvloedig de trouwe medewerkers en vrijwilligers van VvI. We zijn dankbaar om getuige te zijn van de groei en zegeningen in het persoonlijke leven van ons team en onze vrijwilligers.

 

Wij geloven dat we ook in het komende jaar 2023 een prachtige groei van alle kanten zullen zien. Dank u lieve vrienden dat u samen met Joden en christenen werkt aan een betere plek hier in het land Israël. Wij eren u om samen met ons Gods zegen uit te storten over het Joodse volk.

Wij nodigen u uit om samen met ons aan de toekomst te bouwen door samen met Visie voor Israël te bidden en specifieke projecten voor dit nieuwe jaar 2023 financieel te steunen.

  • Bid dat God onze hulpverlening aan de zwakkeren in de samenleving, die wanhopig op zoek zijn naar hulp, blijft uitbreiden.
  • Bid voor een verhoging van ons budget om onze dienstverlening aan de behoeftige bevolking uit te breiden.
  • Bid dat onze vrijwilligers en medewerkers gezegend worden en voorspoedig zullen zijn.

Hoewel de inkomsten uit donaties in 2022 licht daalden, hielp God ons op wonderbaarlijke wijze onze hulp met 20% te verhogen! Onze visie voor dit jaar is onze steun meer dan ooit te verhogen. De armoede neemt snel toe en elke 4e volwassene leeft in armoede. We hopen ook ons speciale rehabilitatieprogramma te openen voor mensen die geleden hebben onder geweld. We geloven dat de Heer dit jaar nog veel meer wonderen zal doen in en door Visie voor Israël.

 

Wij kijken uit naar een samenwerking met u om nog veel meer levens hier in het land Israël te beïnvloeden. Voor meer informatie over hoe u kunt samenwerken met Visie voor Israël en hoe u kunt geven, kunt u hier terecht.

Want ik weet welke plannen Ik voor u heb, ‘zegt de Here. ‘Met deze plannen heb Ik uw geluk voor ogen, niet uw ongeluk. Ik wil u weer een toekomst en nieuwe hoop geven.

Jeremia 29:11

Bent u bereid Israël te zegenen, een verschil te maken in het leven van mensen en mee te werken aan Gods plan voor het herstel van het land Israël?

Recente Gerelateerde Verhalen

Lees onze laatste gerelateerde verhalen en updates.
Genees harten deze Onafhankelijkheidsdag: steun Israëls jonge overlevenden
Genees harten deze Onafhankelijkheidsdag: steun Israëls jonge overlevenden
zaterdag 11 mei 2024
Leah’s erfenis: een baken van geloof
Leah’s erfenis: een baken van geloof
zaterdag 4 mei 2024
Vier Pesach door gezinnen in nood te steunen
Vier Pesach door gezinnen in nood te steunen
zaterdag 16 maart 2024

Download de VVI Nieuws App!

Blijf OP DE HOOGTE van belangrijke gebeurtenissen van over de hele wereld.
LEER hoe ze verband houden met Bijbelse profetieën.
BID voor genade en voorziening waar dat het meest nodig is.

app Playgoogle Play

Ontvang het laatste nieuws & updates

Blijf op de hoogte. Ontvang de laatste verhalen en updates uit Israël. Steun ons in gebed!

Door verder te gaan, ga ik akkoord met de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid.

Blijf Betrokken

Neem contact op

Vision for Israel
P.O. Box 7743
Charlotte, NC 28241
United States
E: info@visionforisrael.com
T: +1 (704) 583-8445
F: +1 (704) 583-8308

Hazon Le’Israel
P.O. Box 9145
Modi'in, 7178451
Israel
E: info@visionforisrael.co.il
T: +972 (8) 978 6400
F: +972 (8) 978 6429

Vision for Israel is een 501(c)(3) van belasting vrijgestelde liefdadigheidsinstelling. Alle bijdragen die bestemd zijn voor specifieke projecten worden aan die projecten besteed, en we kunnen tot 20% inhouden voor het beheer van de gift. Af en toe ontvangen we meer bijdragen voor een bepaald project dan verstandig aan dat project kan worden besteed. Als dat gebeurt, gebruiken we deze fondsen voor een soortgelijke dringende behoefte.

Ontworpen & ontwikkeld door WITH LOVE INTERNET