Op de rand van de crisis

zaterdag 2 april 2022

Ja,’ zegt de Here, ‘Ik zal Mij door u laten vinden en een einde maken aan uw slavernij. Ik zal u bijeenbrengen uit de plaatsen waarheen Ik u heb gestuurd en u daarna weer terugbrengen naar uw vaderland.

Jeremia 29:14

Pesach nadert snel. Terwijl we ons voorbereiden om na te denken over en de bevrijding van de Joden uit de slavernij te vieren, moeten we erkennen hoe vervolging en antisemitisme onze wereld van vandaag blijven beïnvloeden. Momenteel ontvluchten duizenden Oekraïense joden en niet-joden hun huizen op zoek naar veiligheid en vrede. Velen van hen komen hier, naar Israël, om de veiligheid te vinden die ze zo hard nodig hebben. Velen van hen worden op verschillende fronten vervolgd.

 

Tijdens dit Pesach-seizoen is het bijzonder gepast om degenen te helpen die op de vlucht zijn voor ontberingen, net zoals onze voorouders vele jaren geleden deden.

 

Israël is een unieke plaats, een klein land en het enige thuis voor het Joodse volk. Dus wanneer er zich een crisis voordoet, waar ook ter wereld, zal de staat Israël zijn deuren openen voor het Joodse volk en voor degenen die grote conflictgebieden ontvluchten. In sommige gevallen komen vluchtelingen binnen met speciale vergunningen. 

Op dit moment heeft de Israëlische regering basisprogramma's voor de nieuwe immigranten en de vluchtelingen die binnenkomen. Hoewel hun inspanningen zeker zullen helpen, bereidt ons team zich voor op de komende maanden.

 

Visie voor Israël gelooft dat we klaar moeten zijn voor crisis en tijden waarin we allemaal voor meer uitdagingen staan, want als er een crisis komt, is het te laat om ons voor te bereiden. We hebben geleerd om overlevings- en nooditems te bewaren en opzij te zetten voor elke ramp die zich kan voordoen.

 

Dus nu bereiden we ons weer voor op degenen die komen en degenen die binnenkort zullen aankomen. We moeten klaar zijn en de middelen en voorraden hebben om hen te ondersteunen als ze hier aankomen. Ze hebben basismeubilair, voedsel, huishoudelijke artikelen, hygiëneproducten, kleding en nog veel meer nodig. Ze hebben iemand nodig waar ze op kunnen bouwen. Zoals altijd gaat ons team de uitdaging aan.

 

We mogen ook niet vergeten dat Visie voor Israël nog steeds lokale families ondersteunt die te maken hebben met armoede, ziekte of ontberingen. Ons werk op die fronten gaat door, omdat het lijden geen pauze neemt. Wat er ook gebeurt in Israël, we zijn vastbesloten om hier te zijn om diegenen te ondersteunen die het nodig hebben, net zoals God er altijd voor ons is geweest.

 

Het is onmogelijk om over te brengen hoeveel we u, onze trouwe vrienden en partners, nu nodig hebben. Er is zoveel lijden en pijn als gevolg van oorlog, vervolging, geweld en terreur. Het leven is ongelooflijk moeilijk voor deze mensen en ons hart breekt voor hen.

 

Wanneer u doneert aan Visie voor Israël, geeft u een teken van hoop en vrede aan deze mensen. Hun wereld stort in, maar we moeten ze laten zien dat er goede mensen in deze wereld zijn die klaar staan om hun Gods liefde en mededogen te tonen in deze moeilijke tijd. In het aangezicht van de duisternis moeten we bakens van Gods licht zijn.

 

Uw voortdurende gebeden en financiële steun hebben een krachtige impact. Maak alstublieft de keuze om een veiligere, liefdevollere wereld te helpen creëren in de naam van Yeshua. Hier kun je je eerste stap zetten.

 

 

Gelukkig Pesach voor al onze partners over de hele wereld. 

 

Moge de Heer u zegenen en bewaren,

 

Barry en Batya met het VFI-team 

U moet alleen de Here aanbidden, Hij zal u beschermen tegen al uw vijanden.

2 Koningen 17:39

Bent u bereid om Israël te zegenen, een verschil te maken in de levens van mensen en deel te nemen aan Gods plan voor het herstel van het land Israël?

Recente Gerelateerde Verhalen

Lees onze laatste gerelateerde verhalen en updates.
Genees harten deze Onafhankelijkheidsdag: steun Israëls jonge overlevenden
Genees harten deze Onafhankelijkheidsdag: steun Israëls jonge overlevenden
zaterdag 11 mei 2024
Leah’s erfenis: een baken van geloof
Leah’s erfenis: een baken van geloof
zaterdag 4 mei 2024
Vier Pesach door gezinnen in nood te steunen
Vier Pesach door gezinnen in nood te steunen
zaterdag 16 maart 2024

Download de VVI Nieuws App!

Blijf OP DE HOOGTE van belangrijke gebeurtenissen van over de hele wereld.
LEER hoe ze verband houden met Bijbelse profetieën.
BID voor genade en voorziening waar dat het meest nodig is.

app Playgoogle Play

Ontvang het laatste nieuws & updates

Blijf op de hoogte. Ontvang de laatste verhalen en updates uit Israël. Steun ons in gebed!

Door verder te gaan, ga ik akkoord met de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid.

Blijf Betrokken

Neem contact op

Vision for Israel
P.O. Box 7743
Charlotte, NC 28241
United States
E: info@visionforisrael.com
T: +1 (704) 583-8445
F: +1 (704) 583-8308

Hazon Le’Israel
P.O. Box 9145
Modi'in, 7178451
Israel
E: info@visionforisrael.co.il
T: +972 (8) 978 6400
F: +972 (8) 978 6429

Vision for Israel is een 501(c)(3) van belasting vrijgestelde liefdadigheidsinstelling. Alle bijdragen die bestemd zijn voor specifieke projecten worden aan die projecten besteed, en we kunnen tot 20% inhouden voor het beheer van de gift. Af en toe ontvangen we meer bijdragen voor een bepaald project dan verstandig aan dat project kan worden besteed. Als dat gebeurt, gebruiken we deze fondsen voor een soortgelijke dringende behoefte.

Ontworpen & ontwikkeld door WITH LOVE INTERNET