Vrijgevige harten maken een ongelooflijke impact

zaterdag 13 april 2024

Als we kijken naar wat God de afgelopen drie maanden heeft gedaan, zijn we onder de indruk van hoeveel levens beïnvloed zijn, hier in Israël. We zijn zo dankbaar voor jullie voortdurende steun en gebeden lieve vrienden, want die maken dit allemaal mogelijk. Laten we eens kijken naar de gezichten, plaatsen en mensen die geraakt zijn door jullie gulle harten!

Hoop en vreugde voor de overlevenden

De uitdagende oorlog die Israël op 7 oktober 2023 werd opgelegd, heeft gevolgen gehad voor iedereen, ook voor stichting Visie voor Israël. We moesten elders verschillende geplande evenementen verplaatsen, waaronder een muzikale brunch voor overlevenden van de Holocaust. Het evenement werd uitgesteld en vond plaats in ons centrum. De overlevenden beleefden een ochtend vol muziek, troost en heerlijk eten. We zijn dankbaar dat we te midden van de onrust van de oorlog een tijd van hoop, vreugde en kracht konden bieden aan elk van hun harten, een broodnodige onderbreking van de stress van de oorlog.

Levens beïnvloeden door gezinnen te ondersteunen

VFI verleende steun en hulp aan vele gezinnen in heel Israël. Enkele distributies waren luiers en dekbedden voor gezinnen, voedselmanden, cadeaubonnen, luiers voor mensen in nood in Jeruzalem en dekbedden voor oudere gezinnen. De ouderen waren erg dankbaar voor de warme dekbedden tijdens deze koude dagen. Alle gezinnen hebben ons uit de grond van hun hart bedankt en hebben ons op hun beurt gezegend.

Ouderen warm houden

Ons team voorzag veel ouderen in de stad Holon van winterkleding en warme dekens.

Verdedigingsteams uitrusten in het zuiden

Tijdens het bloedbad van de Hamas-aanval van 7 oktober jl. leed de regio Eshkol zwaar, wat ons ertoe aanzette om hun verdedigingsteams te steunen. Hun moedige acties hebben die dag het leven van velen gered. Visie voor Israël overhandigde een donatie van cruciale apparatuur aan de veiligheidsagenten van 32 nood-verdedigingsteams in het gebied. Elk team ontving defibrillators, radio's en scanlichten. Ondanks het diepe verdriet en trauma uitten de veiligheidsagenten hun diepe dankbaarheid voor de substantiële bijdrage en voortdurende steun.

Er zijn meer schuilcabines geleverd!

Barry hield toezicht op de installatie van extra schuilcabines in heel Israël. In het noorden werden 40 schuilcabines strategisch geplaatst in de Galilea en de Golanregio, waaronder in de stad Karmiel. Tijdens zijn bezoek had Barry ook een ontmoeting met de burgemeester van Karmiel, die Visie voor Israël bedankte namens de inwoners van de stad.

In het zuiden werd één van de schuilcabines geïnstalleerd in Kibboets Re'im, waar 364 jongeren die op 7 oktober het ‘Nova'-festival bijwoonden, op tragische wijze om het leven kwamen. Sinds januari heeft VFI ook 16 schuilcabines geplaatst in verschillende scholen in zuidelijke steden. Tot nu toe heeft Visie voor Israël in totaal 211 schuilcabines geplaatst sinds de start van dit project.

De noodhulpdienst uitrusten in Yanu'ach Jat

De steden en dorpen in de buurt van de noordelijke grens hebben te lijden gehad onder herhaalde terreuraanslagen. Het hoofd van de plaatselijke raad en de veiligheidsofficier van Yanu'ach Jat, vroegen om noodapparatuur voor het verdedigingsteam van de raad om de bewoners van het gebied te helpen bewaken en beschermen. Visie voor Israël reageerde door 40 keramische vesten, 40 helmen, 5 medicijntassen, 2 dokter/paramedica-tassen, 15 scanlampen en 5 strechers te doneren.

Ons team leverde de apparatuur af bij het hoofd van de plaatselijke gemeente en genoot van een speciale ceremonie waarbij onze stichting werd geëerd voor de gulle donatie en steun.

Uw gulle donaties hebben invloed op veel gezinnen

Dankzij jullie gulle donaties hebben we de afgelopen maanden honderden gezinnen kunnen helpen. We hebben essentiële zaken als voedsel, dekens, kleding en cadeaubonnen uitgedeeld om in hun behoeften te voorzien. Ons team is naar verschillende steden en dorpen gereisd om ervoor te zorgen dat de hulp terechtkomt bij degenen die dat het hardst nodig hebben. Op elke locatie zijn we gezinnen tegengekomen die grote problemen hadden om eten op tafel te krijgen. Jullie financiële bijdragen maken echt een verschil en hebben een enorme impact op het leven van veel mensen hier in Israël.

Eerbetoon aan de reserve-eenheid

De reserve-eenheid werd gemobiliseerd om terroristische activiteiten in Jeruzalem en omgeving te dwarsbomen tijdens de Swords of Iron-oorlog. Tot nu toe droegen ze dikke stormpakken voor de winter. Eén bedrijf stuurde ons een verzoek om betere winteruitrusting en wij reageerden graag door jassen en keramische vesten te leveren om hen zo van de juiste uitrusting te voorzien. De jassen zijn licht en kunnen worden aangepast aan het weer, de vesten zijn kleiner, gemakkelijk mee te nemen en bieden een hoog niveau van bescherming.

Helpen om de tafel te vullen voor het Pesach-feest

Onze toegewijde teamleden deelden voedselmanden, fleece-dekens en cadeaubonnen uit aan gezinnen in nood, in heel Israël. Onze harten waren vervuld van warmte toen we deze gezinnen persoonlijk ontmoetten en praktische steun boden in de aanloop naar Pesach. Hun dankbaarheid en zegeningen voor de oprichters, donateurs en ons Visie voor Israël-team werden zeer gewaardeerd. We wensen elke familie een vreugdevol Pesach-feest dit jaar!

Inwijding ambulance in het Millennium Center

Een nieuwe ambulance werd aan MDA geschonken. De ambulance werd opgedragen ter ere van de slachtoffers van 7 oktober en doet dienst voor de bevolking van Ramle. We hielden een speciale ceremonie in het Millennium Center en nodigden de veteranen van Modi'in uit om deze vreugdevolle gebeurtenis te vieren. Dit is de 6de ambulance die Visie voor Israël heeft geschonken, en de 7de is onderweg!

Are you willing to bless Israel, make a difference in the lives of people, and partner with God's plan for restoration of the land of Israel?

Recente Gerelateerde Verhalen

Lees onze laatste gerelateerde verhalen en updates.
Genees harten deze Onafhankelijkheidsdag: steun Israëls jonge overlevenden
Genees harten deze Onafhankelijkheidsdag: steun Israëls jonge overlevenden
zaterdag 11 mei 2024
Leah’s erfenis: een baken van geloof
Leah’s erfenis: een baken van geloof
zaterdag 4 mei 2024
Vier Pesach door gezinnen in nood te steunen
Vier Pesach door gezinnen in nood te steunen
zaterdag 16 maart 2024

Download de VVI Nieuws App!

Blijf OP DE HOOGTE van belangrijke gebeurtenissen van over de hele wereld.
LEER hoe ze verband houden met Bijbelse profetieën.
BID voor genade en voorziening waar dat het meest nodig is.

app Playgoogle Play

Ontvang het laatste nieuws & updates

Blijf op de hoogte. Ontvang de laatste verhalen en updates uit Israël. Steun ons in gebed!

Door verder te gaan, ga ik akkoord met de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid.

Blijf Betrokken

Neem contact op

Vision for Israel
P.O. Box 7743
Charlotte, NC 28241
United States
E: info@visionforisrael.com
T: +1 (704) 583-8445
F: +1 (704) 583-8308

Hazon Le’Israel
P.O. Box 9145
Modi'in, 7178451
Israel
E: info@visionforisrael.co.il
T: +972 (8) 978 6400
F: +972 (8) 978 6429

Vision for Israel is een 501(c)(3) van belasting vrijgestelde liefdadigheidsinstelling. Alle bijdragen die bestemd zijn voor specifieke projecten worden aan die projecten besteed, en we kunnen tot 20% inhouden voor het beheer van de gift. Af en toe ontvangen we meer bijdragen voor een bepaald project dan verstandig aan dat project kan worden besteed. Als dat gebeurt, gebruiken we deze fondsen voor een soortgelijke dringende behoefte.

Ontworpen & ontwikkeld door WITH LOVE INTERNET